fbpx

Prečo je dôležité skrotiť svoje myšlienky

Tak ale ako ten Vesmír rýchlo pracuje!

Popíjam si tak dnes po obede kávu a popri tom listujem na FB, čo je nové. Zaujal ma post o tom, ako si tvoriť realitu. Keďže sa chystám vysielať webinár s témou 3 úrovne tvorenia reality, tak som bola zvedavá, či sa dozviem niečo nové.  Veľmi pekne tam bol popísaný mechanizmus toho, ako myšlienkami tvoríme, a tiež ako so zvyšovaním našich vibrácií vkladáme viac energie do myšlienok a tým aj väčšiu silu do ich realizácie, čím urýchľujeme ich uskutočnenie.

Popíjam si ďalej kávu, pozerám von na to, aký je nádherný deň, a predstavujem si, aké by to bolo super, keby som mohla namiesto dnešnej dohodnutej službičky kamarátovi  sa ísť radšej prejsť so psom do lesa. Že by som to stretnutie zrušila? Alebo vybehnem len na chvíľu, ešte mám hodiku čas… Pozriem ešte raz von oknom a fakt túžim ísť radšej von.

Vtom niekto  volá, a ajhľa, kamarát  s ktorým mám dohodnuté stretnutie! „Vieš čo dnes to budeme musieť zrušiť, nám sa zmenil program a sme na ceste do Tatier, tak to nechajme na budúci týždeň.“

Akože čože? Že myšlienkami tvoríme, to viem už dávno, a mám mnohé príhody ktoré to potvrdzujú. Že sa realizácia myšlienok zrýchľuje, to som si tiež už všimla, ale že už za menej ako minútu, to zaskočilo aj mňa 😀 . No nič, tak Vesmír ďakujem ti za rýchlu prácu, idem sa obliecť a bežím von 🙂

Svoju realitu si naozaj tvoríme sami. A keďže realizácia našich myšlienok (ako sami vidíte) sa naozaj zrýchľuje, je čoraz dôležitejšie mať svoje myšlienky pod kontrolou, vytvárať si svoj život vedome.

A ako ste na tom vy so svojimi myšlienkami?

Máte ich pod kontrolou, alebo sa vám preháňajú hlavou krížom krážom ako splašené kone? Ak vás zaujíma, aké pravidlá má vytváranie života podľa svojich predstáv, zaregistrujte sa na  webinár 3 úrovne tvorenia reality, ktorý vysielam vo štvrtok  18.10. o 20:00.

 

Komentáre