fbpx

Život ako umenie

Umelcov zvykneme vnímať viac cez ich diela. Teraz máte jedinečnú možnosť nahliadnuť aj do ateliéru a do života akad. mal. Dany Puchnarovej :-)

Čo ju priviedlo k umeniu, kde začala jej  spirituálna cesta, ako sa to prejavilo v jej tvorbe? 

Sila afirmácie a meditácie

Ako si prestaviť myseľ, prejsť od nevedomých negatívnych afirmácií, ktoré nám spôsobujú problémy, k vedomým pozitívnym afirmáciám?

Kolo roka

Sprievodkyňa obradmi Radka Honková rozpráva o tom, ako sa môžeme znovu napojiť na energiu ročného cyklu, ako to robili naši predkovia a ako to môžeme dnes využiť ho na podporu zdravia a naplnenia svojich zámerov  :-)

Viac o Radke Honkovej:

Facebook: Radoslava Honková

Luděk Doubrava

Sprievodca zdravým životným štýlom Luděk Doubrava rozpráva o tom, ako sa udržať vitálny a plný energie počas celého roka, od čoho záleží naše zdravie a ako sa o postarať o svoje telo

Viac o Luďkovi:

FB: Ludek DouBrava

YT: Ludek DouBrava

Zuzka Koščová

Autorka kníh Šťastie nie je mýtus, Rozprestri krídla a Tajomstvo ženskej prosperity rozpráva o tom, ako môžeme žiť šťastnejšie.

www.zuzanakoscova.sk

FB: Pekné čítanie pre krajší deň

YT: Zuzana Koščová

IG: zuzka.koscova

Sila mysle

Rozhovor s Terezou Kramerovou je o tom, ako si nastaviť svoju myseľ tak, aby nám pomáhala žiť v zdraví a vitalite, ako si pomôcť v prípade bolesti alebo choroby, a ako sa udržiavať v zdraví a byť stále plný energie.

Zmysel adventu

Sprievodkyňa obradmi Radka Honková rozpráva o tom, ako môžeme najlepšie využiť adventné obdobie pre svoje zdravie aj svoju budúcnosť  :-)

Viac o Radke Honkovej:

Facebook: Radoslava Honková

Vzťah s peniazmi

Koučka Zuzana Riháková rozpráva o tom, ako si zlepšiť vzťah k peniazom, a tým aj svoju finančnú situáciu a celkovú životnú pohodu :-)

Viac o Zuzane Rihákovej:

Facebook: Ako na vzťahy, strachy a prachy

zuzanarihakova.com

Celostná medicína

Lekár a terapeut tradičnej čínskej medicíny Radim Němeček vysvetľuje, ako sa môžeme uzdraviť prostredníctvom rozpoznania nefunkčných vzorcov a uzdravenia rodinných vzťahov  

Viac o Radimovi Němečkovi: Facebook: Cesta ke zdraví

zdravotniterapie.webnode.cz

Odpustenie

Čo znamená naozaj odpustiť? Ako môže odpustenie pomôcť k vyliečeniu našich zdravotných problémov?

Viac o Radke Honkovej:

Facebook: Radoslava Honková

www.koloroka.sk

Ďalšie rozhovory:

Sebaláska

Ako zážitky z raného detstva ovplyvňujú náš pohľad na samých seba a náš vzťah k sebe? Ako to ovplyvňuje náš dospelý život? Ako napraviť nefunkčné vzorce?

Tereza Kramerová

Naše telo je schopné úžasných vecí! Keď mu veríte a nesabotujete ho svojou mysľou, dokáže toho omnoho viac, ako ste si doteraz mysleli :-)

Pozrieť rozhovor

Iveta Havlová

Máte problém vyznať sa v tom, čo vlastne chcete, čo potrebujete, po čom túžite? Ako objaviť nefunkčné a škodlivé modely v našom správaní a ako ich opraviť

Pozrieť rozhovor

Ľubica Macková

Ako sa nenechať limitovať v živote vedomými alebo nevedomými strachmi, ako rozšíriť svoje vnímanie a pochopiť zmysel života aj smrti

Pozrieť rozhovor

Erik Palko

Čo je najdôležitejšie pre naše zdravie? Aké hlavné zásady treba dodrživať, ak si chceme udržať celkové zdravie a vitalitu? Ako sa o seba starať?

Pozrieť rozhovor

Zuzana Riháková

Ako nájsť svoje poslanie a dosiahnuť vnútorné naplnenie, akým spôsobom si ujasniť svoje priority a žiť naplnený a šťastný život.

Pozrieť rozhovor

Anička Kabotová

Ako si prestaviť myseľ, prejsť od nevedomých negatívnych k vedomým pozitívnym afirmáciám, s čím nám pomôžu afirmácie a meditácie.

Pozrieť rozhovor

Martina Doubková

Pozitívne účinky pohybu na naše zdravie, praktické tipy, ako sa postarať o svoje telo a udržať si ho čo najdlhšie zdravé a bez obmedzení

Pozrieť rozhovor

Tomáš Multana

Terapeut a muzikoterapeut rozpráva o tom, ako môžeme  využiť zvuk pre našu harmonizáciu, aktiváciu, liečenie a rozvoj.

Pozrieť rozhovor

Růžena Nekudová

Dokázala zvrátiť beh svojho osudu, dostať sa z hlbokého dna na výslnie a po transformačnej skúsenosti začať žiť život svojich snov

Pozrieť rozhovor

Radka Honková

Etikoterapia a  4 piliere našej osobnosti - Sebaláska, Sebahodnota, Sebaúcta, Sebadôvera. Ako ovplyvňujú náš život?

Pozrieť rozhovor

V záujme vyššej kvality videa a autenticity rozhovoru namiesto natáčania cez Skype cestujem za lektormi po celej našej aj susednej republike. Stojí ma to nemalé množstvo energie, času aj finančných prostriedkov, a preto v rámci harmonického prúdenia energie rada prijmem vašu finančnú podporu v ľubovoľnej výške podľa vášho uváženia a možností. :-)

Podporiť ma môžete cez formulár, ktorý sa objaví po stlačení tlačítka tu pod textom (sumu si môžete upraviť zvolením počtu kusov) alebo zaslaním ľubovoľnej čiastky na účet IBAN: SK4083300000002900965181

Ďakujem veľmi pekne :-)