fbpx

Záznam  z  konferencie  Umenie  Žiť 3

Radim Němeček

Ako nás ovplyvňuje naše počatie a výchova v rodine? Akú to má súvislosť s naším zdravím, a predovšetkým ako sa môžeme uzdraviť prostredníctvom rozpoznania týchto vzorcov a uzdravenia rodinných vzťahov, o tom sa budeme rozprávať s lekárom a terapeutom tradičnej čínskej medicíny Radimom Němečkom

Prihláste sa na odber videí (nabehnite myšou na logo vľavo hore alebo vpravo dole a kliknite na Odoberať), aby vám neunikli najnovšie rozhovory a príbehy 🙂

Radim Němeček

lekár a terapeut tradičnej čínskej medicíny

www.radim-nemecek.webnode.cz

Facebook: Vnitřní klid

 

 

Terapeutka a koučka Iveta Havlová

Kým nenájdeme zmysel svojho života, stále máme pocit nenaplnenia, napriek materiálnemu dostatku stále cítime, že v našom živote niečo chýba. Často ale nevieme, čo by to mohlo byť. Mnohí ľudia sa odpojili od svojich potrieb už v detstve, keď neboli naplnené ich potreby, lebo im rodičia nerozumeli, nemali čas alebo dosť síl, alebo mali zafixované vlastné nesprávne modely správania zo svojho detstva.

V dospelosti potom môže nastať problém vyznať sa v tom, čo vlastne chcem, čo potrebujem, po čom túžim. Terapeutka Iveta Havlová nám porozpráva o tom, ako objaviť nefunkčné a škodlivé modely v našom správaní a ako ich opraviť.

Iveta Havlová

Ako liečiť dušu?

Ako súvisí naše telo s so stavom našej duše? Ako si dokážeme uzdraviť telo a dať do poriadku vzťahy prostredníctvom vyliečenia duše?

S Monikou Jakubeczovou sa budeme rozprávať o tom, ako pochopiť, čo sa nám pokúša naša duša naznačiť, a ako žiť v súlade so svojím vnútrom.

Monika Jakubeczová

Spisovateľka a terapeutka

www.jakubeczova.sk

Facebook: Monika Jakubeczová - autorka

 

Vzťah k peniazom

Prečo niekto nemá problém zarábať veľké sumy peňazí a vlastní obrovské bohatstvo, a iný žije na hranici biedy alebo nie je schopný sa vyhrabať z dlhov?

O tom, od čoho záleží, či sa nám finančne darí a žijeme v dostatku, alebo máme s peniazmi iba problémy, sa budeme rozprávať s koučkou Zuzanou Rihákovou. Porozpráva o systéme priorít, ktorý každý z nás má, aj o tom, ako ho spoznať a v prípade potreby zmeniť, a zabezpečiť si tak život v hojnosti a dostaku.

Blahobytí

Ako žiť v hojnosti a dostatku? Čo môžeme urobiť pre to, aby sme boli s peniazmi v pohode, aby nás naša finančná situácia nestresovala, aby k nám peniaze voľne prúdili? 

S Lindou Berger sa budeme rozprávať o tom, ako môžeme prepísať svoje finančné vzorce, zmeniť svoj postoj k peniazom a zbaviť sa podvedomých blokov, ktoré si v súvislosti s peniazmi môžeme niesť z detstva. Prezradí aj postup, ako pri tom môžete využiť metódu EFT a čo všetko sa týmto spôsobom dá vyriešiť.

Linda Berger

koučka hojnosti

www.lindaberger.cz

FB: Blahobytí

 

Typológia duše

Oblečenie a duša. Je oblečenie len to, čo vidíme na povrchu ? Ako súvisí oblečenie s našou dušou a ako ho zladiť, aby bolo v súlade s našim vnútrom? Čo nám prinesie spoznanie svojho typu pre ostatný život?

Porozprávame sa o 8 štýloch duše, a mužsko-ženskom princípe s terapeutkou Andreou Molnárovou.

Andrea Molnárová

Lekorka 8 kľúčov k duši, terapeutka

www.andreamolnarova.sk

FB: Nájdi kľúč k duši

 

Sila odpustenia

Čo spôsobuje v našom ukrytý hnev, pocity krivdy a ublíženia? Čo znamená naozaj odpustiť? Ako odpustiť to, čo sa nám doteraz zdalo neodpustiteľné, aký postoj zaujať k ľuďom, ktorí nám ublížili a na ktorých sa hneváme? Ako môže odpustenie pomôcť k vyliečeniu našich zdravotných problémov?

O tom všetkom sa budeme rozprávať s etikoterapeutkou Radkou Honkovou.

Radoslava Honková

Etikoterapeutka

Facebook: Radoslava Honková

mail: r.honkova@gmail.com

www.koloroka.sk

Rozhovory s odborníkmi na zaujímavé témy pripravujem pre vás v pravidelných intervaloch.  Sú trvalou súčasťou hodnotného obsahu, ktorý pripravujem pre členov Klubu Umenie Žiť. V premiére ich odvysielam vždy zadarmo širokej verejnosti v rámci online konferencie Umenie Žiť, potom sa už stanú súčasťou Klubu. 

V záujme vyššej kvality videa a autenticity rozhovoru namiesto natáčania cez Skype cestujem za lektormi po celej našej aj susednej republike. Stojí ma to nemalé množstvo energie, času aj finančných prostriedkov, a preto v rámci harmonického prúdenia energie rada prijmem vašu finančnú podporu v ľubovoľnej výške podľa vášho uváženia a možností. 🙂

Podporiť ma môžete cez formulár, ktorý sa objaví po stlačení tlačítka tu pod textom (sumu si môžete upraviť zvolením počtu kusov) alebo zaslaním ľubovoľnej čiastky na účet IBAN: SK4083300000002900965181

Ďakujem veľmi pekne 🙂

Ako poďakovanie za vašu podporu získate prístup ku všetkým doteraz natočeným rozhovorom 🙂