fbpx

Záznam  z  konferencie  Umenie  Žiť 2

Ľubica Macková

Ľubica Macková pomáha ľuďom prostredníctvom seminárov kvantovej transformácie pozerať sa na život inak.  Porozpráva vám o tom, ako sa nenechať limitovať v živote vedomými alebo nevedomými strachmi, ako rozšíriť svoje vnímanie a pochopiť zmysel života aj smrti, ako žiť šťastne a v harmónii.

Prihláste sa na odber videí (nabehnite myšou na logo vľavo hore alebo vpravo dole a kliknite na Odoberať), aby vám neunikli najnovšie rozhovory a príbehy 🙂

Ľubica Macková

Kvantový osobnostný rozvoj

www.lubicamackov.eu

Facebook: Ľubica Macková

 

 

Terapeutka a koučka Iveta Havlová

Kým nenájdeme zmysel svojho života, stále máme pocit nenaplnenia, napriek materiálnemu dostatku stále cítime, že v našom živote niečo chýba. Často ale nevieme, čo by to mohlo byť. Mnohí ľudia sa odpojili od svojich potrieb už v detstve, keď neboli naplnené ich potreby, lebo im rodičia nerozumeli, nemali čas alebo dosť síl, alebo mali zafixované vlastné nesprávne modely správania zo svojho detstva.

V dospelosti potom môže nastať problém vyznať sa v tom, čo vlastne chcem, čo potrebujem, po čom túžim. Terapeutka Iveta Havlová nám porozpráva o tom, ako objaviť nefunkčné a škodlivé modely v našom správaní a ako ich opraviť.

Iveta Havlová

Tereza Kramerová - průvodkyně po krajině mysli

Naše telo je schopné úžasných vecí, keď mu veríme a nesabotujeme ho svojou mysľou. Dokáže sa zbaviť bolesti, dokáže sa uzdraviť, dokáže odolávať nepriazni počasia, dokáže toho omnoho viac, ako ste si doteraz mysleli.

Rozhovor s Terezou Kramerovou je o tom, ako si nastaviť svoju myseľ tak, aby nám pomáhala žiť v zdraví a vitalite. Poradí nám metódy, ako si pomôcť v prípade bolesti alebo choroby, a ako sa udržiavať v zdraví a byť stále plný energie.

Tereza Kramerová

Průvodkyně po krajině mysli

www.terezakramerova.cz

Facebook: Vědomý život = vědomá mysl

Instagram: vedomy_zivot

Terapeut tradičnej čínskej medicíny Erik Palko

Čo je najdôležitejšie pre naše zdravie? Aké hlavné zásady treba dodrživať, ak si chceme udržať celkové zdravie a vitalitu? Ako sa o seba starať, čo je najlepšia prevencia? A ako si pomôcť, keď už sme ochoreli?

O tom je rozhovor s terapeutom tradičnej čínskej medicíny Erikom Palkom. V rozhovore zistíte, že udržať si zdravie a vitalitu nemusí byť až také zložité, keď sa sústredíte na dodržiavanie niekoľkých základných zásad 🙂

Mgr. Erik Palko

Fyzioterapeut a praktik Tradičnej čínskej medicíny

www.erik-palko.cz

FB: Tělo - dům mého života

 

 

Anička Kabotová, lektorka afirmácií a meditácií

Jar je ideálny čas na očistu tela a zbavenie sa toxínov. Počuli ste už ale o tom, že aj myseľ je potrebné detoxikovať? Prečo je to dobré a ako na to,  o tom sa budeme rozprávať s Aničkou Kabotovou, lektorkou afirmácií a meditácií.

V rozhovore vám vysvetlí, ako funguje očista tela aj mysle, aj ako vám to pomôže zbaviť sa chorôb a začať žiť zdravší a tým pádom aj spokojnejší život 🙂

 

Anička Kabotová

Etikoterapeutka Radoslava Honková

Sebaprijatie - veľká téma zložená z drobností každodenného života. Sú v nej schované 4 piliere našej osobnosti - Sebaláska, Sebahodnota, Sebaúcta, Sebadôvera. Ako ovplyvňujú náš život? Ako to mám ja? Aké mám vzťahy so svojimi najbližšími? Čo mi zrkadlia ľudia okolo mňa? A čo hovorí moje telo? Cíti sa zdravé? A dá sa s tým vôbec niečo robiť?

To všetko sú témy, o ktorých sa budeme rozprávať s etikoterapeutkou Radkou Honkovou.

Radoslava Honková

Etikoterapeutka

Facebook: Radoslava Honková

mail: r.honkova@gmail.com

www.koloroka.sk